Partneři

Forbes

Forbes je globální značka s dlouhodobou tradicí, v USA vychází již od roku 1917 a pravidelně oslovuje více než 94 milionů čtenářů na celém světě. Během pěti let se české vydání Forbesu stalo nejčtenějším byznysovým měsíčníkem v České republice. Každý měsíc zasáhne prostřednictvím několika svých platforem více než 715 000 lidí napříč odvětvími českého byznysu. Rovněž magazín Forbes Česko před čtyřmi lety zavedl FORBES MEETS THE BEST, nejprestižnější sérii odborných setkání, konferencí a společenských akcí určené elitám českého byznysu. Cílem je předání zkušeností těch nejvlivnějších ve svém oboru z jejich cesty za úspěchem. 
www.forbes.cz

Pioneer Asset Management, společnost skupiny Amundi

Pioneer Investments je globální investiční skupina, která nabízí prvotřídní produkty a dlouhodobá řešení s cílem ochrany a zhodnocení investic svých klientů. V České republice poskytujeme služby od roku 1995, a to jak individuálním, tak institucionálním klientům a nadacím. Nabízíme možnost investovat jak v české měně, tak i v euru nebo dolaru. Produktovou nabídku tvoří české a lucemburské fondy Pioneer Investments a dva fondy pro nadace. 
www.pioneer.cz

Conseq

Společnost Conseq, která na trhu působí již od roku 1994, se specializuje především na investiční management. Obhospodařuje na finančních trzích prostředky pro významné státní instituce, pojišťovny, města či nadace. Vedle toho již přes 10 let obhospodařuje také fondy kolektivního investování a nabízí i drobným investorům možnosti jednorázových i pravidelných investic nejen do fondů svých, ale také do fondů významných globálních značek. V roce 2012 společnost Conseq vstoupila také na pole doplňkového penzijního spoření se státním příspěvkem. Celkově obhospodařuje přes 40 mld. Kč pro více než 250 tisíc klientů.
www.conseq.cz

C-QUADRAT

C-QUADRAT je správce aktiv specializující se na kvantitativní a diskreční Absolut a Total Return strategie. Společnost byla založena v roce 1991, od roku 2006 je kótována na Frankfurtské burze cenných papírů v režimu Prime Standard a od května roku 2008 na Vídeňské burze cenných papírů.
C-QUADRAT je známý v celé Evropě především díky svým expertním analýzám investičních fondů a jako inovativní správce aktiv. Jak institucionální tak i soukromí investoři důvěřují know-how společnosti. S kancelářemi ve Vídni, Londýně, Frankfurtu, Ženevě a Jerevanu stejně jako prodejními aktivitami v 19 zemích je C-QUADRAT aktivní v Evropě a Asii.
www.c-quadrat.com

Cyrrus

CYRRUS, a.s., je licencovaným obchodníkem s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1995 
a v současné době je jednou z největších makléřských společností. Je členem Burzy cenných papírů Praha a Frankfurt Stock Exchange – Deutsche Börse. Dále poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích soukromé i firemní klientele. Patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s investičními certifikáty a zaměřuje se na burzovní obchody na pražské burze a zahraničních trzích – především v Německu a USA. Zažili jsme několik finančních krizí a přesně víme, co funguje a co klientům vydělává. I díky tomu se můžeme pochlubit více než 4 000 klienty a celkovým spravovaným majetkem přesahujícím 2 miliardy korun. K investování přistupujeme sofistikovaně, což ale v našem pojetí neznamená robotické obchodování, spekulování nebo hledání možností, jak obelstít trh. Chytré investování představuje systém pravidel vyvinutý na základě zkušeností a analýzy zhruba 300 000 transakcí, který má za cíl chránit vaše investice a zajistit pro ně dlouhodobě udržitelný růst. 
www.cyrrus.cz

Fidelity International

www.fidelityinternational.com

 

Franklin

Franklin Templeton Investments je jedna z největších skupin správcovských společností spravujících aktiva za více než 23 milionů privátních, profesionálních a institucionálních investorů. Franklin Templeton je globálně vedoucí společností v oboru správy aktiv, která slouží klientům ve více než 150 zemích. Vlastní podnikání vede se stejnou péčí, kterou věnuje správě aktiv, a vždy se řídí cílem poskytovat relevantní investiční řešení, výrazné dlouhodobé výsledky a spolehlivé, osobní služby. Tento přístup, který staví klienty na první místo, tak pomohl stát se jedním z nejdůvěryhodnějších jmen v oboru finančních služeb. 
www.franklintempleton.cz

 

Generali

Generali Investments CEE poskytuje služby v oblasti kolektivního investování a investičního managementu. Na trhu působí od roku 1991 (dříve ČP INVEST) a dle aktuálních údajů Asociace pro kapitálový trh ČR je největší investiční společností působící na českém trhu s objemem aktiv pod správou v hodnotě přesahující 250 miliard Kč. Je součástí skupiny Generali, jedné z největších světových pojišťovacích skupin, která spravuje aktiva ve výši 500 miliard euro.
www.generali-investments.cz

Solek Group

www.solek-group.cz