Partneři

Forbes

Magazín Forbes je v USA vydávaný od roku 1917 a má více jak 6 milionů čtenářů. Patří k nejvíce citovaným světovým periodikům, protože si zakládá na důvěryhodnosti. Forbes nabízí témata z oblasti podnikání, ekonomiky a financí s globálním pohledem. Pravidelně uveřejňuje žebříčky a profesionální seznamy. Magazín Forbes v minulém roce zavedl FORBES MEETS THE BEST, nejprestižnější sérii odborných setkání, konferencí a společenských akcí určené elitám českého byznysu. Cílem je předání zkušeností těch nejlepších ve svém oboru z jejich cesty za úspěchem.
www.forbes.cz

BNP Paridas

BNP Paribas Investment Partners je 100% dceřinná společnost druhé největší banky eurozony, BNP Paribas S.A., která již od roku 1999 nabízí lucemburské podílové fondy v České republice. V současné době tu nabízí 115 lucemburských podílových fondů Parvest, BNP Paribas L1 a BNP Paribas Plan, zaměřených na všechny tradiční třídy aktiv, z toho hned 11 fondů disponuje třídou v české koruně. Ve své produktové nabídce BNP Paribas Investment Partners nabízí českým investorům mnoho inovativních produktů včetně fondů životního cyklu s dílčí garancí jistiny (fondy BNP Paribas Plan Easy Future 2018 – 2043), unikátních akciových a smíšených fondů využívajících systematickou správu (Parvest Equity World Low Volatility v CZK nebo Parvest Diversified Dynamic) nebo fondy zaměřené na sociálně odpovědné investování,  například akciový fond BNP Paribas L1 Equity World Aqua. Jedinečná je nabídka společnosti v oblasti konvertibilních dluhopisů, která pokrývá jeden globální a 4 regionální fondy, včetně jediného konvertibilně dluhopisového fondu zajištěného do české koruny na trhu, Parvest Convertible Bond World s více, než 5 letou historií korunové třídy. Fondy BNP Paribas IP lze nakupovat prostřednictvím všech běžných fondových platforem a prostřednictvím vybraných bank. 
www.bnpparibas-ip.cz

Conseq

Společnost Conseq, která na trhu působí již od roku 1994, se specializuje především na investiční management. Obhospodařuje na finančních trzích prostředky pro významné státní instituce, pojišťovny, města či nadace. Vedle toho již přes 10 let obhospodařuje také fondy kolektivního investování a nabízí i drobným investorům možnosti jednorázových i pravidelných investic nejen do fondů svých, ale také do fondů významných globálních značek. V roce 2012 společnost Conseq vstoupila také na pole doplňkového penzijního spoření se státním příspěvkem. Celkově obhospodařuje přes 40 mld. Kč pro více než 250 tisíc klientů.
www.conseq.cz

Quadrat

C-QUADRAT je správce aktiv specializující se na kvantitativní a diskreční Absolut a Total Return strategie. Společnost byla založena v roce 1991, od roku 2006 je kótována na Frankfurtské burze cenných papírů v režimu Prime Standard a od května roku 2008 na Vídeňské burze cenných papírů.
C-QUADRAT je známý v celé Evropě především díky svým expertním analýzám investičních fondů a jako inovativní správce aktiv. Jak institucionální tak i soukromí investoři důvěřují know-how společnosti. S kancelářemi ve Vídni, Londýně, Frankfurtu, Ženevě a Jerevanu stejně jako prodejními aktivitami v 19 zemích je C-QUADRAT aktivní v Evropě a Asii.

Cyrrus

CYRRUS, a.s., je licencovaným obchodníkem s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1995 
a v současné době je jednou z největších makléřských společností. Je členem Burzy cenných papírů Praha a Frankfurt Stock Exchange – Deutsche Börse. Dále poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích soukromé i firemní klientele. Patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s investičními certifikáty a zaměřuje se na burzovní obchody na pražské burze a zahraničních trzích – především v Německu a USA. Zažili jsme několik finančních krizí a přesně víme, co funguje a co klientům vydělává. I díky tomu se můžeme pochlubit více než 4 000 klienty a celkovým spravovaným majetkem přesahujícím 2 miliardy korun. K investování přistupujeme sofistikovaně, což ale v našem pojetí neznamená robotické obchodování, spekulování nebo hledání možností, jak obelstít trh. Chytré investování představuje systém pravidel vyvinutý na základě zkušeností a analýzy zhruba 300 000 transakcí, který má za cíl chránit vaše investice a zajistit pro ně dlouhodobě udržitelný růst. 

Generali

Generali Investments CEE poskytuje služby v oblasti kolektivního investování a investičního managementu. Na trhu působí od roku 1991 (dříve ČP INVEST) a dle aktuálních údajů Asociace pro kapitálový trh ČR je největší investiční společností působící na českém trhu s objemem aktiv pod správou v hodnotě přesahující 250 miliard Kč. Je součástí skupiny Generali, jedné z největších světových pojišťovacích skupin, která spravuje aktiva ve výši 500 miliard euro.
www.generali-investments.cz

Franklin

Franklin Templeton Investments je jedna z největších skupin správcovských společností spravujících aktiva za více než 23 milionů privátních, profesionálních a institucionálních investorů. Franklin Templeton je globálně vedoucí společností v oboru správy aktiv, která slouží klientům ve více než 150 zemích. Vlastní podnikání vede se stejnou péčí, kterou věnuje správě aktiv, a vždy se řídí cílem poskytovat relevantní investiční řešení, výrazné dlouhodobé výsledky a spolehlivé, osobní služby. Tento přístup, který staví klienty na první místo, tak pomohl stát se jedním z nejdůvěryhodnějších jmen v oboru finančních služeb. 
www.franklintempleton.cz

 

J&T

Investiční společnost obhospodařuje fondy určené pro veřejnost i fondy určené pro kvalifikované investory. Fondy kvalifikovaných investorů jsou určeny pro fyzické a právnické osoby, které mají zájem investovat své prostředky v souladu s investičním cílem a investiční politikou fondu a jsou kvalifikovanými investory v souladu s § 56 odst. 1 zákona č. 189/2004 Sb., tj. mají zkušenost s investováním do investičních nástrojů a mají dostatečné zkušenosti potřebné pro posouzení rizik takové investice. Jsou si vědomy všech rizik, které pro ně z této investice do fondu kvalifikovaných investorů vyplývají a znají odlišnosti v regulaci fondů kvalifikovaných investorů a rizika spojená s tímto druhem investice. Minimální investice do fondu kvalifikovaných investorů činí 1 mil. Kč.
www.jtis.cz

Pioneer Asset Management, společnost skupiny Amundi

Pioneer Investments je globální investiční skupina, která nabízí prvotřídní produkty a dlouhodobá řešení s cílem ochrany a zhodnocení investic svých klientů. V České republice poskytujeme služby od roku 1995, a to jak individuálním, tak institucionálním klientům a nadacím. Nabízíme možnost investovat jak v české měně, tak i v euru nebo dolaru. Produktovou nabídku tvoří české a lucemburské fondy Pioneer Investments a dva fondy pro nadace. 
www.pioneer.cz

WOOD & Company

Společnost WOOD & Company obhospodařuje vlastní podílové fondy a věnuje se individuální správě majetku zákazníků na základě volné úvahy. Historické vazby na Credit Suisse zůstaly zachovány v podobě strategického partnerství v oblasti nabízení fondů Credit Suisse v České republice.
WOOD & Co je přední nezávislá středoevropská společnost zaměřená na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí a správu aktiv.
www.woodis.cz